BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Stworzony przez nas salon medycyny estetycznej z siedzibą zlokalizowaną na Pradze Południe w Warszawie to wyjątkowe miejsce, które powstało z pasji i zamiłowania do piękna. Przygotowana przez nas oferta jest skierowana do wszystkich, którzy poszukują najnowocześniejszych rozwiązań estetycznych i jednocześnie cenią sobie profesjonalizm oraz wysoką jakość obsługi. Dzięki wieloletniej wiedzy popartej praktyką wszystkim naszym pacjentom zapewniamy pełne bezpieczeństwo oferowanych usług.

logo-szyld-bm

Zabiegi wykonywane w salonie

Nasz salon proponuje pełną gamę zabiegów z zakresu dynamicznie rozwijających się dziedzin, jakimi są kosmetologia oraz medycyna estetyczna. Są to zabiegi na twarz i ciało, które wykonujemy przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych preparatów oraz najwyższej jakości aparatury renomowanych firm. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie da się cofnąć czasu, ale przy pomocy odpowiednich procedur można skutecznie zminimalizować jego oznaki na skórze – nie tylko na twarzy, ale całym ciele.

W naszym salonie można ujędrnić ciało, zadbać o kondycję twarzy, uporać się z nieestetycznymi bliznami i przebarwieniami, a także usunąć zbędne owłosienie. W trosce o satysfakcję i dobro klientów zapewniamy pełną opiekę oraz komfort – każdy zabieg jest poprzedzany specjalistyczną konsultacją lekarską i wykonywany przez doświadczonego lekarza.

Przykładowe zabiegi, jakie znajdują się w naszej ofercie to:

Masaż i fizjoterapia

Poza szeroką gamą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w ofercie naszego gabinetu znajdują się także profesjonalne usługi z dziedziny masażu oraz fizjoterapii.

Proponujemy między innymi:

Co jeszcze oferujemy w naszej placówce?

Osoby, które zdecydują się na odwiedzenie naszego salonu na Pradze Południe w Warszawie, mogą ponadto skorzystać z manicure oraz pedicure. Z myślą o kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokciach przygotowaliśmy usługę manicure japońskiego, który jest wykonywany przy użyciu preparatów zawierających składniki odżywcze z Morza Japońskiego. Naszą specjalnością jest także manicure hybrydowy, polegający na nałożeniu bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego oraz utrwaleniu każdej warstwy pod lampą LED.

Koszyk na zakupy